Мектеп жанындағы ауланың паспорты 2017 жыл

05.08.2017

МӘДЕНИЕТ ҚАЗАҚ - ОРЫС ОРТА МЕКТЕБІ » ММ

ГУ «МАДЕНИЕТСКАЯ КАЗАХСКО-РУССКАЯ СРЕДНЯЯ ШКОЛА»

МЕКТЕП  ЖАНЫНДАҒЫ АУЛАНЫҢ ПАСПОРТЫ

2016-2017 ОҚУ ЖЫЛЫ

1. Мектеп атауы: « Мәдениет қазақ-орыс орта мектебі » ММ

2. Мектеп жанындағы аула:  бар

3. Қайда аула жатады: мектепке

4. Мектеп жанындағы ауланың жалпы алаңы: (гектарда) - 0,12 га

5. Мектеп жанындағы ауланың келесі бөлімдер ұйымдастырылған:

1. Сәндік өсімдіктер бөлімі

2 .

0,05 г

картоп

6.  2017 жылдың жаз маусымында өсірілетін дақылдар:

Гүлдер ( барқыт – 150 тамыр, петуния – 370 тамыр, нарғызгүл – 70 тамыр, гладиолус  – 20 тамыр,  астра  –

40 тамыр, түймедақ – 15 тамыр, портулак – 10 тамыр, ақ пион – 3 қалташа,  қызыл  пион – 3 қалташа, циния – 3 қалташа, пиретрум гибридный  – 4 қалташа, астра – 3 қалташа ) . Көкөністер ( сәбіз – 6 қалташа, қызылша  – 6 қалташа, кәділер  – 2 қалташа, аскөк – 2 қалташа, пияз – 1 қалташа,  қияр  –

8 қалташа,  шалғам – 1 қалташа, қызанақ  – 80 дана, қырыққабат  – 10 дана, картоп  – 25 шелек )

7. Мектеп жанындағы учаскедегі оқушылардың қызметінің негізгі бағыттары: өсімдіктерді өсіру, олардың өсуі мен дамуын бақылау, мектеп жанындағы «Достық» лагеріндегі  оқушыларына  азықтың  әр-түрлілігін нығайту үшін өнім алуға, оқу жылы ішінде оқушыларды тамақтандыру, өмірлікқажетті ұй шаруашылығының дағдыларын қалыптастыру.

8. 2017 жылдың жаз маусымында мектеп жанындағы ауланың жұмыс істеуіне жауапты педагогтар:

Г.К. Абилова – биология мұғалімі, К.Г. Калиякпаров  – еңбек мұғалімі, А.Ж. Баенкина – еңбек мұғалімі.

Бастауыш сынып мұғалімдері, техперсонал және  балық  мұғалімдер – «Мектеп ауласы – 2017» жобаның қатысушылары және жазғы кезеңде оқушылардың тәжірибесін жүргізуіне жауаптылар.

9. Өнім сақтау шарттары: Подвалдың сөрелерде.

10. Өнім пайдалануы: Мектептегі «Достық» лагерін тамақтану және оқу жылы бойы мектеп  асханасында

тамақтануды ұйымдастыру кезінде.

Орын.:  Г.Қ. Абилова, А.Ж. Баенкина